خانه / اتیکت سینه | سفارش و ساخت اتیکت پرسنلی

اتیکت سینه | سفارش و ساخت اتیکت پرسنلی

اتیکت سینه نوعی بج سینه محسوب می‌شود. اتیکت فلزی کوچک است که در ادارات یا مراکز فروشگاهی بزرگ، مشاغل نظامی، مراکز درمانی و موارد مشابه بسیار دیده می‌شود. از اتیکت به عنوان نمادی برای معرفی شخص استفاده می‌شود.استفاده از اتیکت سینه علاوه بر این باعث رسمیت و زیبایی پوشش کارکنان نیز شده است. بر روی اتیکت اطلاعاتی از جمله نام فرد و پست شغلی آن درج می‌شود. معمولا  اتیکت‌ها از جنس فلزی و در موارد کمتر از غیر فلز تولید می‌شوند. آلومینیومی، فلزی، برنجی و  پلاستیکی انواع معروف اتیکت سینه هستند. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی انواع اتیکت سینه، قیمت، سفارش و ساخت آن بپردازیم.

اتیکت پرسنلی

انواع اتیکت سینه

اتیکت فلزی شهرداری

اتیکت فلزی:

اتیکت‌ها بر اساس جنس ماده‌ای که در ساخت آن استفاده می‌شود به دو دسته کلی فلزی و غیر فلزی تقسیم می‌شوند. اتیکت سینه فلزی شامل اتیکت برنجی و آلومینیومی است. برای نصب اتیکت سینه به لباس می‌توان از سوزن و یا از آهنربا ( مگنتی) استفاده نمود. چنانچه برای مدت طولانی اتیکت سینه خود را به لباس خود وصل می‌کنید، توصیه می‌شود تا از اتیکت سوزنی استفاده نمایید. اما اگر قرار است هر روز آن را نصب و درآورید توصیه می‌شود تا از اتیکت مگنتی استفاده نمایید. در اتیکت مگنتی از آهنربا به گونه‌ای استفاده شده است که موجب آسیب به لباس نشود. قسمت جلویی را برروی لباس و آهنربای آن در جیب یا پشت لباس قرار می‌گیرد. قدت آهنربای آن در حدی است که اتیکت را کاملا نگه داشته باشد. با این کار لباس شما نیز سالم‌تر می‌ماند. حال به بررسی انواع اتیکت فلزی بپردازیم.

اتیکت انتظامات

اتیکت پلاستیکی:

اتیکت پلاستیکی گونه‌ای دیگر از اتیکت است که از نظر قیمتیدر رده پایین‌تری قرار دارد. اتیکت‌های پلاستیکی در دو نوع مولتی استایل و پلکسی ساخته می‌شوند.به دلیل اینکه در ساخت این اتیکت‌ها از پلاستیک استفاده می‌شود باعث شده تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند. در ادامه به معرفی این دو نوع اتیکت خواهیم پرداخت.

اتیکت مگا پخش پارس

اتیکت آلومینیومی:

در مورد اتیکت آلومینیومی باید بگوییم که این نوع اتیکت‌های سینه بسیار محبوب و پر مشتری هستند..  بی علت نیست که اتیکت آلومینیومی باکیفیت‌ترین نوع اتیکت‍ها هستند.  این نوع اتیکت پرسنلی بسیار با دوامو دارای عمر طولانی هستند. از همه مهم‌تر اینکه فلز آلومینیوم بسیار سبک است و باعث می‌شود اتیکت به صورت زیبایی روی لباس شما قرار گیرد.  از طرفی آلومینیوم باعث قابلیت چاپ بسیار خوبی دارد. اتیکت‌های آلومینیومی را می‌توان به صورت: چاپ با آنادایز و چاپ با سابلیمیشن انجام داد.

آنادایز: اتیکت‌های آلومینیومی غالبا به صورت آنادایز چاپ می‌شوند. فرآیند ساخت این نوع اتیکت‌ها بسیارحساس است و دقت زیادی را می‌طلبد. به دلیل کیفیت فوق‌العاده این روش، و همچنین نداشتن محدودیتی در رنگ و ماندگاری بالا باعث محبوبیت تولید آن شده است. نکته جالب در مورد این اتیکت آن است که می‌توان چهره یا هر تصویر دیگری را بر رویش چاپ نمود. علت اصلی این قابلیت عدم محدودیت این روش چاپی در استفاده از رنگ هاست. شیوه نصب این اتیکت‌ها به صورت سنجاق قفلی یا آهنربایی است.

سابلیمیشن: این نوع اتیکت‌ها دو قسمتی هستند. قسمت زیرین از جنس آلومینیومی که در زیر کار قرار می‌گیرد. و قسمت بالاییکه از جنس پلی‌استر است. متن یا تصویر مورد نظر شما بر روی پلی استر چاپ می‌شود. عیب این اتیکت‌ها آن است که وقتی در معرض آفتاب یا رطوبت قرار بگیرند، به مرور رنگ و طرح آن‌ها از بین می‌رود. بنابراین کیفیت آن‌ها اندکی از چاپ آنادایز کمتر است. اما اتیکت چاپ سابلیمیشن خوبی‌هایی نیز دارد. این نوع اتیکت‌ها از نظر قیمتی نسبت به اتیکت آنادایز قیمت مناسب‌تری دارند. همچنین به دلیل روش چاپ آن‌ها از نظر زمانی نیز زودتر آماده می‌شوند. در ساخت این اتیک‌ها تصویر مورد نظر بر روی کاغذهای خاصی چاپ می‌شود. سپس آن را در گرمای بالای 180 درجه قرار می‌دهند تا طرح روی آلومینیوم چاپ شود. روش نصب این اتیکت‌ها نیز همانند اتیکت‌های آلومینیومی به صورت مگنت یا سنجاق قفلی است.

اتیکت برنجی:

معمولا اتیکت‌ها از جنس آلومینیوم ساخته می‌شوند که وزن آن‌هاسبک‌تر از برنج است. اتیکت برنجی خیلی رایج نیست و برای خود مزایا و معایبی دارد. برخلاف اتیکت سینه آلومینیومی، در اتیکت‌های برنجی نمی‌توان تصویری کشید. نحوه ساخت این اتیکت‌ها با اتیکت آلومینیومی متفاوت و از نوع ریخته‌گری است. بنابراین ما دارای محدودیت رنگ، و عدم چاپ عکس و تصویر مواجه ایم. اما اتیکت‌های برنجی مزایایی دارند که اتیکت‌هایآلومینیومی ندارند. با توجه به اینکه در ساخت این اتیکت‌ها از برنج استفاده می‌شود، اتیکت‌های برنجی دارای جلا و جلوه خاصی هستند. همه مشتریان دنبال قیمت مناسب‌تر نیستند. برخی هستند که به دنبال تمایز اند. بنابراین ما به آن‌ها توصیه می‌کنیم تا از این اتیکت‌ها استفاده نمایند. اتیکت‌ها برنجی بسیار خاص و با زیبا هستند. در ساخت این اتیکت‌ها ابتدا حکاکی و سپس فرآیند آبکاری انجام می‌شود. اتیکت‌های مات و براق دو نوع معروف آن هستند. نحوه اتصال آن هم از طریق سنجاق قفلی، سوزنی و یا مگنتی است.  

اتیکت مولتی استایل:

جنس اتیکت مولتی استایل از پلاستیک سخت و مشابه فلز است. معمولا به رنگ‌های طلایی و نقره‌ای ساخته می‌شوند. در ساخت اتیکت مولتی استایل از حکاکی لیزری استفاده می‌شود. از مزایای این اتیکت‌ها می‌توان به سبکی، قیمت پایین و زمان ساخت کم اشاره نمود. از معایب این روش ماندگاری کمتر و محدودیت رنگ است. شیوه اتصال این اتیکت‌ها به این صورت است که پس از حکاکی، اتیکت درون قابی قرار می‌گیرد. نحوه اتصال این قاب‌ها به صورت مگنتی و سنجاق قفلی است.

اتیکت پلکسی:

اتیکت پلکس نوع دیگر از اتیکت‌های پلاستیکی است. معمولا سایز این اتیکت‌ها در ابعاد استانداردی است. از مزایای این نوع اتیکت می‌توان به قابلیت چاپ برجسته آن اشاره نمود.همچنین تنوع رنگی که در آن می‌توان استفاده نمود از نوع مولتی استایل بیشتر است. در مورد هزینه ساخت آن چندان تفاوتی با مدل مولتی استایل نمی‌کند. این اتیکت‌ها در مقابل رطوبت مقاوم هستند. همچنین می‌توان به صورت سطحی آن‌ها را شست. اما توجه داشته باشید تا اگر کار به صورت برجسته است، چسب آن آسیب نبیند.

اتیکت انتظامات
اتیکت سینه Reap

ساخت اتیکت سینه

 در ساخت اتیکت سینه یا اتیکت لباس سعی می‌شود از فلزات سبک و یا پلاستیک استفاده شود. اگر اتیکت سنگین باشد به شکل خوبی بر روی لباس قرار نمی‌گیرد. ساخت اتیکت سینه برخلاف بج سینه، به صورت اختصاصی است. بدین صورت که بج سینه یک طرح کلی یا لوگو است، اما در ساخت اتیکت پرسنلی اطلاعات دیگری نیز درج می‌شود. اطلاعات شامل دو بخش است. قسمت اول نام یا نماد شرکت و قسمت دوم اطلاعات فرد. که اطلاعات فرد شامل نام، نام خانوادگی و گاهی پست او قرار می‌گیرد. بنابراین اتیکت نوعی بج شخصی است که برای هرکسی به صورت جداگانه ساخته می‌شود. اتیکت به وسیله قسمت پشتی آن به لباس متصل می‌شود. در پشت اتیکت از سنجاق قفلی، سوزن که دیگر کاربرد کمی دارد و یا از آهنربا (مگنت) استفاده می‌شود.

فرآیند ساخت اتیکت سینه نشانه ساز با طراحی آن آغاز می‌شود. ابتدا طرح مورد نظر یا طرحی که مد نظرتان است را به ما نشان داده و یا در مورد ویژگی‌های آن صحبت کنید. چنانچه طرحی از قبل آماده دارید آن را ارائه دهید، یا ما طرح را برای شما آماده می‌کنیم. پس از آماده سازی طرح، درباره آن صحبت خواهیم کرد تا طرح تصویب یا اصلاح شود. پس از توافق نهایی بر روی طرح، نوبت به جنس و نحوه اتصال آن می‌رسد. اینکه اتیکت شما از چه جنسی و نحوه اتصال آن به لباس چگونه باشد، در این مرحله مشخص خواهد شد. پس از این مرحله است که قیمت نهایی سفارش تعیین می‌شود. سپس نوبت به مرحله آخر می‌رسد. در این مرحله کار به کارگاه فرستاده می‌شود تا پس از انجام مراحل تولید، سفارش شما آماده شود.

قیمت

قیمت اتیکت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. جنساتیکت بر قیمت آن تاثیر دارد. به طور کلی اتیکت‌های فلزی قیمت بیشتری دارند. یا اتیکتی که از جنس برنج باشد، قیمت بالاتری نسبت به اتیکت استیل دارد.  عامل بعدی اندازه و ابعاد کار است. که رابطه مستقیمی با هم دارند. هر چه ابعاد اتیکت بزرگتر ماده اولیه بیشتری استفاده مب‌کند پس قیمت آن بیشتر است. نوع برشکاری و تعداد رنگی که در ساخت اتیکت استفاده می‌شود نیز تاثیر دارد. هر چه تعداد رنگ استفاده شده بیشتر باشد، قیمت بیشتر دارد. زمان تحویل نیز در قیمت بج تاثیر دارد. اگر سفارش خود را زودتر نیاز داشته باشید هزینه آن بیشتر می‌شود.  عامل دیگر تیراژ کار است. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد باعث می‌شود تا  قیمت هر واحد آن ارزانتر حساب شود.

سفارش

نحوه سفارش‌ اتیکت سینه به دو صورت حضوری و غیر حضوری است. شما می‌توانید به صورت حضوری به دفتر مراجعه کرده و نمونه کارها را از نزدیک ببینید. سپس اتیکت مورد نظر خود را سفارش دهید. برای این کار به آدرس ما که در قسمت پایین صفحه درج شده است، مراجعه فرمایید. همچنین روش دیگر سفارش از طریق تلفنی است. پس از تماس با شماره تلفن‌های ما به متخصص آن وصل می‌شوید. سپس درباره جنس اتیکت، تعداد و سایر مباحث صحبت و نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید. در هر دو روش شما می‌توانید در خصوص اتیکت سینه خود از همکاران ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

اتیکت فوری

خدمت اتیکت فوری برای آن دسته از مشتریانی است که از نظر زمانی در تنگنا هستند. به طور معمول سفارش اتیکت پس از 72 ساعت کاری حاضر می‌شود. اما گاه پیش می‌آید که باید برای همایش یا جشنواره ای اتیکت تهیه کنید اما زمان کافی برای آن ندارید. بنابراین با ما تماس گرفته و اتیکت فوری را سفارش دهید. اتیکت فوری همان کیفیت خوب اتیکت قبلی را خواهد داشت. اما به دلیل اینکه سفارش شما خارج از نوبت تولید خواهد شد، همچنین تولید در زمان کمتر نیاز به کار بیشتری دارد، در نتیجه هزینه آن بیشتر است. ما به شما قول می‌دهیم اتیکت سینه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با همان کیفیت همیشگی خواهد بود.  

اتیکت نشانه ساز

نشانه ساز در سال‌های ابتدایی دهه 80 تاسیس شد. هدف از تاسیس نشانه ساز یکپارچه‌سازی و کمک به صنعت تبلیغات است. محصولاتی که توسط گروه نشانه ساز ارائه می‌شود بسیار متفاوت‌اتد. بدین جهت تصمیم گرفتیم تا برای هر محصول بخشی جدا و تخصصی‌ای ایجاد نماییم. برخلاف بج سینه که تا حدودی لوکس محسوب می‌شود، اتیکت محصولی ضروری‌تر است. به همین جهت اتیکت سینه یکی از محصولات پرتقاضا توسط نهادها و ادارات است.  در حقیقت اتیکت سینه نوعی بج سینه محسوب می‌شود اما تفاوتی جزئی ولی مهمی با آن دارد. به همین علت ضروری بود تا در صفحه‌ای جداگانه در مورد آن بحث نماییم. البته از اتیکت سینه با نام اتیکت پرسنلی نیز یاد می‌کنند. نام لاتین آن Etiquette  است. مشتریان عزیز می‌توانند از طریق دو روش زیر با ما ارتباط برقرار نمایند. روش حضوری و روش غیر حضوری. همچنین اگر سوالی ذهن شما را درگیر کرده است، می‌توانید از همکاران ما درزمینه قیمت، جنس و سایر موضوعات مشاوره رایگان بگیرید.

لوگو بج سینه نشانه ساز

سوالات متداول

باتوجه به اینکه هزینه راه‌اندازی دستگاه‌ها برای تولید یک اتیکت سینه به صرفه نیست. به همین دلیل برای ساخت یک اتیکت باید هزینه بیشتری را بپردازید. حداقل سفارش تعداد اتیکت‌ها 10 عدد است. چنانچه تمایل به ساخت تعداد کمتری داشته باشید می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر اتیکت‌های خود را دریافت نمایید. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد هزینه به تعداد بیشتری اتیکت سرشکن شده و هزینه نهایی هر واحد اتیکت کمتر خواهد شد.

اتیکت‌ها به وسیله سوزن، یا سنجاق قفلی و یا آهنربا که به آن مگنت نیز می‌گویند، به لباس متصل می‌شوند. البته روش سوزنی به دلیل آسیب به لباس کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه بیشتر از روش‌های سنجاق و آهنربا استفاده می‌شوند. روش مگنتی محبوبیت بیشتری دارد. اما بنا به درخواست مشتری هریک از روش‌های فوق قابل استفاده هستند.

زمان آماده‌سازی سفارش به چند عامل بستگی دارد. تمام تلاش گروه نشانه ساز بر این است که سفارش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شود. تعداد سفارش‌ها و ریزه‌کاری‌های آن باعث می‌شود تا زمان آماده سازی کمی تغییر کند.  زمان تقریبی سفارش بین 2 روز تا یک هفته طول خواهد کشید.  

بله. برای زمان‌هایی که مشتریان در تنگنای زمانی قرار دارند، خدمتی را ارائه کردیم تا سفارش‌ها را در زمان زودتری تحویل خریداران دهیم. اتیکت‌های فوری در کمتر از 2 روز آماده و تحویل مشتریان داده خواهد شد. ما به شما تضمین می‌دهیم که سفارش‌ها با همان کیفیت ارائه شوند.

فرآیند ثبت سفارش به دو صورت حضوری و غیر حضوری است. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس ما و دیدن نمونه کارها به صورت حضوری اتیکت‌های خود را سفارش دهید. روش دیگر سفارش تلفنی است. شما می‌توانید از طریق برقراری تماس با شماره تلفن‌های ما نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید.